Kontakt

Tel.

(71) 3417544

 

(71) 3417541

gps@paragraf.pl

Produkt dnia

Producenci

GARMIN CAMPER 660LMT-D EUROPA + KAMERA COFANIA BC30

Nawigacje samochodowe
1889
PLN
GARMIN CAMPER 660LMT-D EUROPA + KAMERA COFANIA BC30
GARMIN CAMPER 660LMT-D EUROPA + KAMERA COFANIA BC30
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka:
dostepne
Cena: 1 889,00 zł
Cena netto: 1 535,77 zł
szt.

Cywilizacja na życzenie

 • Niestandardowe wyznaczanie tras¹ z uwzględnieniem rozmiaru i masy kampera
 • Ostrzeżenia dotyczące dróg, wysokości mostów, limitów masy, ostrych zakrętów, stromych nachyleń i wielu innych aspektów
 • Bezpłatna usługa Garmin DIGITAL Traffic przez DAB - najlepsze rozwiązanie traffic Garmina!
 • Katalogi ze specjalnymi informacjami dla użytkowników kamperów; filtr wyszukiwania kempingów z określonymi udogodnieniami
 • Łatwe kształtowanie trasy umożliwia sprawną zmianę jej przebiegu poprzez dotknięcie ekranu; dostosuj trasę tak, aby prowadziła preferowanymi drogami lub przez wybrane miasta.
 • Narzędzie mapy informujące o wzniesieniach i możliwych stromych nachyleniach na trasie

Camper 660LMT-D, nasze najnowsze urządzenie nawigacyjne przeznaczone dla użytkowników kamperów, pozwala cieszyć się wolnością otwartej drogi i wygodą podróżowania z pomocnym przewodnikiem. Urządzenie Camper 660LMT-D zostało wyposażone w czytelny 6-calowy wyświetlacz pojemnościowy, który mieści się wygodnie w samochodzie lub kamperze. Planuje trasy z uwzględnieniem rozmiaru kampera¹ oraz ostrzeżeń drogowych i zapewnia dostęp do katalogu kempingów. Model 660LMT-D, będący nowym dodatkiem do naszej oferty, umożliwia łatwe kształtowanie trasy i podaje informacje o profilu wysokości, a także zawiera dane o milionach nowych i popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare®.

Nowy profil wyznaczania tras dla kamperów

Urządzenie Camper 660 LMT-D zostało opracowane z myślą o uproszczeniu nawigacji dla kamperów. Jest ono wyposażone w szczegółowe mapy Europy, które obejmują informacje o ograniczeniach drogowych, takie jak wysokości mostów oraz odpowiednie informacje dotyczące większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić dane techniczne kampera, a urządzenie Camper 660LMT-D wykorzysta jego profil¹ w celu znalezienia najbardziej wydajnej trasy na terenie całej Europy. Trasa zostanie wyznaczona na podstawie wysokości, masy, długości i szerokości pojazdu.

Ostrzeżenia dotyczące trasy i profil wysokości

Urządzenie Camper 660 LMT-D jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które obejmują także dotyczące kampera ograniczenia, takie jak wysokości mostów, ostre zakręty oraz odpowiednie informacje dotyczące większości głównych dróg i autostrad. Te przydatne ostrzeżenia możesz usłyszeć i zobaczyć, co ułatwi przygotowanie się na potencjalnie niebezpieczne sytuacje.

Urządzenie Camper 660LMT-D zostało wyposażone w przydatne narzędzie mapy, które pozwala wyświetlić informacje o zbliżających się na trasie wzniesieniach na ekranie nawigacyjnym. Informacje te można nawet dotknąć, aby rozszerzyć profil wzniesienia i wyświetlić bardziej szczegółowe dane. Pomoże to przygotować się na wypadek stromych nachyleń, które mogą pojawić się na trasie.

Katalog ponad 9000 kempingów

Urządzenie Camper 660LMT-D zawiera katalog kempingów ACSI. Ta wyczerpująca lista kempingów obejmuje ponad 9000 miejsc na terenie Europy i zawiera szczegółowe informacje o cenach, godzinach otwarcia itp. W katalogu ACSI można wyszukiwać kempingi według preferowanych udogodnień — takich jak możliwość nocowania ze zwierzęciem, lokalne sklepy, przyłącza elektryczne — dzięki czemu łatwo znaleźć to, czego się szuka z dala od domu.

Łatwe kształtowanie trasy i szlaki widokowe

Jeśli chcesz jechać wzdłuż określonych ulic lub przez konkretne miasta, funkcja łatwego kształtowania trasy pozwoli Ci w prosty sposób zmodyfikować wyznaczoną drogę. Wystarczy dodać punkt widoczny na ekranie, a na wyświetlonym powiadomieniu zostanie pokazana informacja, o ile czasu wydłuży się podróż.

Dzięki urządzeniu Camper 660 LMT-D podróż jest zawsze przyjemnością. Dzięki opcjonalnemu ustawieniu szlaków widokowych możesz poznać okolice z dala od uczęszczanych dróg. W menu podglądu możesz łatwo prześledzić trasę i cieszyć się wolnością otwartej drogi.

Funkcje zestawu głośnomówiącego

Urządzenie Camper 660LMT-D jest wyposażone w bardzo wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wystarczy wypowiedzieć polecenie, a urządzenie odpowiednio na nie zareaguje. Nie trzeba odrywać rąk od kierownicy. Oczywiście nawigację można również obsługiwać za pomocą interfejsu dotykowego. Zsynchronizuj zgodne urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth® (np. smartfon) z urządzeniem Camper 660LMT-D, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący, wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Włóż telefon bezpiecznie do schowka, kieszeni lub torebki oraz wykonuj i odbieraj połączenia.

Ograniczenia prędkości dla kamperów

Urządzenie Camper 660 LMT-D dba o to, aby zawsze stosować się do ograniczeń prędkości dla kamperów, które często różnią się od tych dla zwykłych samochodów. Informacje o danych ograniczeniach i szacowanym czasie przybycia są wyraźnie widoczne, dzięki czemu można cieszyć się bardziej swobodną podróżą.

Więcej informacji widocznych na pierwszy rzut oka

Urządzenie Camper 660LMT-D cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Umożliwia też szybkie przeczytanie nazwy aktualnej ulicy. Wyświetla również ostrzeżenia o strefach wokół szkół. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, zawsze wiesz, co jest przed Tobą. Funkcja „Przed Tobą” dostarcza użytkownikowi nieprzerwany strumień informacji o różnych pobliskich miejscach — stacjach benzynowych, MOP-ach i kempingach — które wraz z mapą i wskazówkami są wyświetlane wzdłuż obranej trasy.

Jeszcze łatwiejsza nawigacja Garmin

Baza danych urządzenia Camper 660LMT-D zawiera fabrycznie załadowane punkty szczególne, obejmujące miliony nowych i popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare. Możesz z łatwością znaleźć, restauracje, sklepy, atrakcje i wiele innych miejsc na trasie.

Urządzenie Camper 660LMT-D zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions™, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Na przykład podczas nawigacji usłyszysz proste wskazówki, takie jak „Skręć w prawo za apteką”. Nie musisz już martwić się odczytywaniem nazw ulic. Garmin Real Voice™ jest zaawansowaną technologią generowania mowy, która brzmi bardziej naturalnie i przyjemnie. Garmin Real Directions i Garmin Real Voice są funkcjami, które są dostępne wyłącznie w urządzeniach nawigacyjnych Garmin GPS.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Urządzenie Camper 660LMT-D jest wyposażone w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Natomiast widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu: z zachowaniem szczegółów i kolorów. Widok skrzyżowań Bird’s Eye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry.

Bezprzewodowa kamera cofania BC™ 30

Zmniejsz stres związany z cofaniem, korzystając z bezprzewodowej kamery cofania BC 30. Kamera pozwala zobaczyć, co znajduje się za kamperem i znacznie ułatwia manewr cofania.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Smartphone Link5 to bezpłatna aplikacja mobilna, która łączy urządzenie Camper 660LMT-D z Twoim urządzeniem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie Camper 660LMT-D może korzystać z transferu danych telefonu, aby wymieniać informacje. Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. pogodzie czy ruchu drogowym, dostępnych bezpłatnie i w ramach subskrypcji. W aplikacji istnieje możliwość wykupienia płatnej zawartości — zaawansowanych danych radarowych o pogodzie i obrazu z kamer monitorujących —. Korzystając z aplikacji Smartphone Link z urządzeniem Camper 660LMT-D, możesz również zalogować się w usłudze Foursquare i uzyskać dostęp do pełnych informacji o punktach szczególnych, w tym do komentarzy, cen oraz godzin otwarcia. Aplikacja Smartphone Link dla urządzeń z systemem Android™ jest dostępna do pobrania ze sklepu Google Play. Natomiast wersja aplikacji dla urządzeń iPhone® jest dostępna w sklepie iTunes.

Dostarczane wraz z bezterminowymi aktualizacjami map i subskrypcją komunikatów drogowych

Urządzenie Camper 660LMT-D zawiera bezpłatne mapy² i aktualizacje dostępne przez cały okres jego eksploatacji, dzięki czemu trasy mogą uwzględniać najnowsze mapy, punkty szczególne oraz informacje z katalogu kempingów.

Dzięki dołączonemu przewodowi zasilającemu i odbiornikowi komunikatów drogowych urządzenie Camper 660LMT-D może dostarczać bezpłatnych cyfrowych komunikatów drogowych³ przez cały okres jego eksploatacji. Dzięki temu urządzenie Camper 660LMT-D pomaga unikać korków i wyszukiwać skróty oraz objazdy umożliwiające bezproblemową podróż.

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Skorzystaj z aplikacji Garmin Express, aby dbać o aktualność urządzenia Camper 660LMT-D. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i ikon pojazdów.

¹ Może być niedostępne na niektórych obszarach. Podanie charakterystyki profilu kampera bądź przyczepy nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków.
4 Wymaga smartfona z technologią Bluetooth (do nabycia osobno)
5 Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem. Może być wymagana subskrypcja.
Znak i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. Foursquare® i logo Foursquare® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Foursquare Labs, Inc. iPhone jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

Bluetooth Navteq

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 16,8 x 9,4 x 1,9 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 13,6 × 7,2 cm; przekątna 15,4 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza Wielodotykowy, pojemnościowy, kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem, działający w dwóch położeniach (zmieniane ręcznie)
Masa 268,0 g
Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 1 godz.
Bardzo czuły odbiornik  

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy ulic  
Zawiera dożywotnią aktualizację map  
Wbudowana pamięć Wewnętrzny dysk SSD
Obsługa kart danych Karta MicroSD™ (do nabycia osobno)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)  
Waypointy/ulubione/pozycje 1000

Funkcje nawigacyjne

Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”) Tak (z Garmin Real Directions™)
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego  
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi Tak (bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych)
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic)  
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu)  
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań)  
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.)  
Technologia Bluetooth®  
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie)  
usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie)  

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Planowanie podróży: tak
 • Dziennik podróży: tak
 • Serwis Foursquare: tak
 • Funkcja Direct Access: tak
 • Wyświetla dane o wzniesieniach na trasie podczas prowadzenia pojazdu
 • Uwzględnia katalog sprawdzonych przez ACSI kempingów
 • Wejście zewnętrznego sygnału wideo umożliwia obsługę zgodnej dodatkowej kamery
 • Korzystaj z usług Live w zgodnym smartfonie iPhone® lub smartfonie z systemem Android™ za pomocą aplikacji Smartphone Link.
 • Specjalistyczne wyznaczenie tras dla kamperów uwzględnia ograniczenia dla tych pojazdów obowiązujące na terenie Europy (możliwość dostosowania wysokości, masy, długości i szerokości).

Zawartość pudełka

 • Camper 660LMT-D
 • Bezterminowa subskrypcja map¹ i komunikatów drogowych² (informuje o niej oznaczenie „LMT-D” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Cyfrowy odbiornik komunikatów drogowych (DAB)/ przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Bezprzewodowa kamera cofania BC 30
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Kabel micro-USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika


Opinie o produkcie (0)

Twój koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

AutoMapa ważność

Nr licencji:

Ciąg 8-10 znaków znajdujących się w kopercie z licencją lub na naklejce w pudełku

E-mail:

Adres użyty podczas rejestracji mapy

 

 
Sklep internetowy Shoper.pl