Kontakt

Tel.

(71) 3417544

 

(71) 3417541

gps@paragraf.pl

Produkt dnia

Producenci

GARMIN CAMPER 760LMT-D EUROPA

Nawigacje samochodowe
1389
PLN
GARMIN CAMPER 760LMT-D EUROPA
GARMIN CAMPER 760LMT-D EUROPA
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka:
dostepne
Cena: 1 389,00 zł
Cena netto: 1 129,27 zł
szt.

Urządzenie Camper 760LMT-D GPS i funkcja planowania podróży

 • Czytelny, 7-calowy wyświetlacz
 • Funkcja wyznaczania tras dostosowana do potrzeb kierowców kamperów¹ poruszających się po Europie
 • Bezpłatna usługa Garmin DIGITAL Traffic przez DAB - najlepsze rozwiązanie traffic Garmina!
 • Katalogi ze specjalnymi informacjami dla użytkowników kamperów (ACSI i MHF) z filtrem wyszukiwania.
 • Planowanie podróży i udostępnianie tras dla kamperów
 • Bezterminowe aktualizacje map² i bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych³
 • Zgodność z bezprzewodową kamerą cofania

Camper 760LMT

Cywilizacja na życzenie

Ciesz się jednocześnie swobodą, jaką dają bezkresne drogi, oraz wygodą podróży z przyjaznym przewodnikiem. Urządzenie Camper 760LMT-D z 7-calowym wyświetlaczem i nawigacją sterowaną głosem to nasze pierwsze urządzenie nawigacyjne przeznaczone dla użytkowników kamperów wyposażone w odpowiednio dostosowane funkcje, w tym planowania podróży. Fabrycznie załadowane szczegółowe mapy sprawiają, że urządzenie Camper 760LMT-D umożliwia wyznaczanie własnych tras w oparciu o rozmiar i masę kampera. Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi wskazuje odpowiedni pas, jaki należy zająć, aby wykonać kolejny manewr skrętu. Urządzenie Camper 760LMT-D zawiera katalog ACSI i MHF umożliwiający m.in. wyszukiwania kempingów z określonymi udogodnieniami czy kempingów dla kamperów. Wygodny filtr wyszukiwania pozwala zawęzić listę kempingów i wyszukać najodpowiedniejsze miejsca, które będzie spełniać konkretne wymagania. Aplikacja Smartphone Link pozwala uzyskać dostęp do danych radaru pogodowego oraz do innych usług Live

Dostosowane wyznaczanie tras dla użytkowników kamperów

Urządzenie Camper 760LMT-D jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które obejmują także dotyczące pojazdu ograniczenia, takie jak wysokości mostów i odpowiednie informacje dotyczące większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (możliwość dostosowania wysokości, masy, długości i szerokości¹), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla posiadanego kampera. Poza tym istnieje możliwość odbierania ostrzeżeń dotyczących ryzyka utknięcia na wybrzuszeniu, bocznego wiatru, wąskich dróg, ostrych zakrętów, stromych zjazdów i nisko wiszących gałęzi.

Audio-wizualna nawigacja samochodowa

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje kierowcę do bezpiecznego korzystania ze zjazdów i rozjazdów. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań PhotoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i rozjazdy wraz z otaczającym krajobrazem, a także znaki drogowe wzdłuż trasy.

Planowanie podróży i udostępnianie tras dla kamperów

Zaplanuj swoją kolejną podróż kamperem, korzystając z oprogramowania BaseCamp. Umożliwia ono tworzenie tras prowadzących wzdłuż określonych dróg, a także wyszukiwanie punktów szczególnych, w tym lokalnych atrakcji, restauracji i stacji benzynowych. Wstępnie zaplanowaną podróż można przesłać do urządzenia Camper 760LMT-D, aby cieszyć się bezstresową jazdą wyznaczoną trasą.

Oparty na oprogramowaniu BaseCamp serwis Garmin Adventures oferuje bezpłatny, interaktywny sposób na rejestrowanie i udostępnianie swoich podróży. Korzystając z serwisu Garmin Adventures, można połączyć trasy, punkty, zdjęcia ze znacznikami geograficznymi, filmy w serwisie YouTube® i inne elementy w przygodę, którą można następnie udostępnić w sieci. Serwis Garmin Adventures umożliwia także ocenę swoich podróży, czytanie opinii i pobieranie tras udostępnionych przez innych użytkowników kamperów.

Dostarczane wraz z bezterminowymi aktualizacjami map i subskrypcją komunikatów drogowych

Urządzenie Camper 760LMT-D oferuje bezpłatne mapy² i aktualizacje na cały okres eksploatacji urządzenia, dzięki czemu wyznaczane w nim trasy korzystają z najaktualniejszych map, punktów szczególnych, wyników wyszukiwań kempingów z preferowanymi udogodnieniami oraz ze specjalnych danych o parkingach dla kamperów.

Dzięki dołączonemu przewodowi zasilającemu i odbiornikowi komunikatów drogowych urządzenie Camper 760LMT-D może dostarczać bezpłatnych cyfrowych komunikatów drogowych² przez cały okres jego eksploatacji. Dzięki temu urządzenie Camper 760LMT-D pomaga unikać korków i wyszukiwać objazdy umożliwiające bezproblemową podróż.

Potęga głosu

Urządzenie Camper 760LMT-D jest wyposażone w bardzo wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wystarczy wypowiedzieć polecenie, a urządzenie odpowiednio na nie zareaguje. Nie trzeba odrywać rąk od kierownicy. Oczywiście nawigację można również obsługiwać za pomocą interfejsu dotykowego.

Dane o usługach w funkcji Przed tobą

Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, zawsze wiesz, co jest przed Tobą. Funkcja „Przed Tobą” dostarcza użytkownikowi nieprzerwany strumień informacji o różnych pobliskich miejscach — restauracjach, sklepach, szpitalach czy stacjach benzynowych — które wraz z mapą i wskazówkami są wyświetlane wzdłuż obranej trasy.

Technologia Garmin Real Directions™ z funkcją Garmin Real Voice™

Urządzenie Camper 760LMT-D zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Garmin Real Voice jest zaawansowaną technologią generowania mowy, która brzmi bardziej naturalnie i przyjemnie. Garmin Real Directions i Garmin Real Voice są funkcjami, które są dostępne wyłącznie w naszych urządzeniach nawigacyjnych GPS.

Zgodność z Bluetooth®

Zsynchronizuj zgodne urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem Camper 760LMT-D, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Włóż telefon bezpiecznie do schowka, kieszeni lub torebki oraz wykonuj i odbieraj połączenia.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Będąc w trasie, urządzenie Camper 760LMT-D może służyć do wyświetlania szczegółowych prognoz, aktualnych warunków drogowych i animowanych obrazów radarowych, jak również odbierać ostrzeżenia przed ciężkimi warunkami pogodowymi4. Ostrzeżeń pogodowych nie można odbierać za pośrednictwem SPL na terenie Europy.

Jest to możliwe przy użyciu darmowej aplikacji Smartphone Link dla urządzeń przenośnych, która pozwala na połączenie urządzenia Camper 760LMT-D ze smartfonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Po przeprowadzeniu parowania urządzenie Camper 760LMT-D może wykorzystywać istniejący pakiet transferu danych telefonu4 do udostępniania informacji oraz uzyskiwania dostępu do usług Garmin Live4, jak również do pobierania przez cały okres eksploatacji urządzenia danych w czasie rzeczywistym, w tym m.in. danych o pogodzie. Usługi Garmin Live są dostępne bezpłatnie i w ramach subskrypcji.

Zgodność z bezprzewodową kamerą cofania

Zmniejsz stres związany z cofaniem, podłączając urządzenie Camper 760LMT-D do bezprzewodowej kamery cofania BC 20 (do nabycia osobno). Po podłączeniu obraz z kamery cofania będzie wyświetlany bezpośrednio na dużym ekranie urządzenia Camper 760LMT-D.

Więcej informacji

Urządzenie Camper 760LMT-D cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Urządzenie Camper 760LMT-D wyświetla informacje o ograniczeniach prędkości, aktualnej prędkości i dokładnym czasie przyjazdu. Umożliwia też szybkie przeczytanie nazwy aktualnej ulicy. Urządzenie Camper 760LMT-D wyświetla też ostrzeżenia o strefach wokół szkół.

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia Camper 760LMT-D. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i pojazdów.


¹ Może być niedostępne w niektórych obszarach. Podanie charakterystyki profilu pojazdu nie gwarantuje uwzględniania tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków.

4Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem.

Może być wymagana subskrypcja.

 

Bluetooth Navteq

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 18,7 x 11,4 x 2,3 cm (7,4 x 4,5 x 0,9 cala) (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 15,4 x 8,6 cm (6,1 x 3,4 cala), przekątna 7" (17,8 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz TFT z białym podświetleniem
Masa 352 g (12,4 uncji)
Bateria bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii do 1,5 godz.
Bardzo czuły odbiornik  
Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio  

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy ulic  
Zawiera dożywotnią aktualizację map  
gwarancja nüMaps tak
Wbudowana pamięć wewnętrzny dysk SSD
Obsługa kart danych karta microSD™ (do nabycia osobno)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)  
Waypointy/ulubione/pozycje 1000

Funkcje nawigacyjne

Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”)  
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego  
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi Tak (w zestawie odbiornik i bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych)
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic)  
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu)  
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań)  
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.)  
Technologia Bluetooth®  
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie)  
usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie)  

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Specjalistyczne wyznaczenie tras dla kamperów uwzględnia ograniczenia dla tych pojazdów obowiązujące na terenie Europy (możliwość dostosowania wysokości, masy, długości i szerokości).
 • Zawiera katalog ACSI i MHF umożliwiający m.in. wyszukiwania kempingów z określonymi udogodnieniami czy kempingów dla kamperów.
 • Obejmuje funkcje dla kamperów, takie jak zmiany ograniczeń prędkości, godziny wschodu/zachodu słońca i znaczniki odległości
 • Wejście zewnętrznego wideo umożliwia obsługę dodatkowej kamery
 • Korzystaj z usług Live w zgodnym smartfonie iPhone® lub smartfonie z systemem Android™ za pomocą aplikacji Smartphone Link.

Zawartość pudełka

 • Camper 760 LMT-D
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką i uchwyt aktywny
 • Przewód zasilający ze zintegrowanym odbiornikiem komunikatów drogowych
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika

Opinie o produkcie (0)

Twój koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

AutoMapa ważność

Nr licencji:

Ciąg 8-10 znaków znajdujących się w kopercie z licencją lub na naklejce w pudełku

E-mail:

Adres użyty podczas rejestracji mapy

 

 
Sklep internetowy Shoper.pl