Kontakt

Tel.

(71) 3417544

 

(71) 3417541

gps@paragraf.pl

Produkt dnia

Producenci

GARMIN MONTANA 650

Nawigacje turystyczne
1679
PLN
GARMIN MONTANA 650
GARMIN MONTANA 650
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka:
dostepne
Cena: 1 679,00 zł
Cena netto: 1 365,04 zł
szt.

Duże i wytrzymałe urządzenie GPS typu outdoor z aparatem fotograficznym

 • Działający w dwóch położeniach ekran dotykowy o przekątnej 4" przystosowany do obsługi w rękawicach
 • 5-megapikselowy aparat z autofokusem
 • 3-osiowy kompas z wysokościomierzem barometrycznym
 • Obsługa obrazów satelitarnych BirdsEye, własnych map Garmin oraz nawigacji do zdjęć
 • Wykorzystuje baterię litowo-jonową wielokrotnego ładowania lub baterie AAZabierz je ze sobą na wędrówkę. Użyj go podczas polowania. Weź je na wyprawę łodzią. Urządzenie Montana 650 jest wyposażone w duży, 4-calowy kolorowy ekran dotykowy działający w dwóch położeniach i obsługuje opcje wielu map, np. BirdsEye™ Satellite Imagery, a dodatkowo oferuje aparat 5 MP. Urządzenie Montana jest wyposażone w 3-osiowy kompas z kompensacją nachylenia oraz wysokościomierz barometryczny. Kup uchwyt samochodowy i mapę City Navigator NT®, aby otrzymywać szczegółowe, wymawiane wskazówki dojazdu. Jest duże. Jest uniwersalne. Jest wytrzymałe. W pełni zasłużyło sobie na nazwę „Montana”, ponieważ stanowi szczytowe osiągnięcie, jeśli chodzi o wytrzymałość ekranu dotykowego.

Wyświetlaj na dużym ekranie

Montana: Zobacz, jak to działa.

Urządzenie Montana 650 jest wyposażone w bardzo duży, czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy 4”, który zapewnia wyraziste, udoskonalone kolory i wyświetla obrazy o wysokiej rozdzielczości. Jego interfejs jest prosty w użyciu, więc można spędzić więcej czasu na rozkoszowaniu się przyrodą a mniej na szukaniu informacji. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie Montana 650 jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Niestraszne mu wyboje, kurz, brud, wilgotność ani woda. Niezależnie od okoliczności — na wodzie, w samochodzie turystycznym czy w pojeździe terenowym — Montana jest w swoim żywiole.

Rób zdjęcia ze znacznikami geograficznymi

Uchwyć miejsca i wspomnienia dzięki wbudowanemu w urządzenie Montana 650 aparatowi cyfrowemu 5 MP. Dodaje do wszystkich zdjęć znaczniki geograficzne (informujące o miejscu wykonania zdjęcia), co umożliwia w przyszłości powrót do dokładnie tego samego miejsca. Zdjęcia można robić i oglądać w poziomie lub pionie. Aby móc śledzić dane zdjęć i wyświetlać ich lokalizację na mapie, wystarczy podłączyć urządzenie Montana 650 przy użyciu kabla USB i skorzystać z bezpłatnego oprogramowania Garmin BaseCamp. Aby uzyskać więcej pamięci, włóż kartę microSD™. Za pomocą przeglądarki zdjęć dostępnej w urządzeniu Montana można nawet wyświetlać zapisane na karcie microSD zdjęcia z innych urządzeń.

Możesz pojechać w dowolne miejsce.

Dzięki zestawowi zgodnych uchwytów urządzenie do spersonalizowanej nawigacji Montana 650 doskonale nadaje się do zastosowania w pojazdach terenowych i na łodziach jako urządzenie ręczne lub w uchwycie samochodowym. Aby otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne, należy stosować mapy City Navigator z użyciem uchwytu samochodowego lub wzmocnionego uchwytu do motocykli i pojazdów terenowych. Urządzenie Montana zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz — jest wyposażone w odpowiednie mapy i uchwyty.

Dojedziesz wszędzie.

Dodawanie nowych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin. Za pomocą gniazda kart microSD™ w urządzeniu Montana 650t możesz wczytaćtopograficznych mapy i wyruszyć na szlak albo włożyć karty z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart® g2, aby wspaniale spędzić czas na wodzie, lub z mapami City Navigator, aby wyznaczać szczegółowe trasy (zobacz zgodne mapy w karcie „Mapy”). Montana 650t obsługuje także usługę BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), która pozwala pobierać obrazy satelitarne i integrować je z własnymi mapami. Ponadto urządzenie Montana jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

Przesyłanie bezprzewodowe

Za pomocą urządzenia Montana 650 można bezprzewodowo udostępniać punkty, trasy i skrzynki użytkownikom innych zgodnych urządzeń GPS firmy Garmin. Dzięki temu znajomi mogą wypróbować Twoją ulubioną wędrówkę lub skrzynkę — zacznij zabawę, naciskając „Wyślij”, aby przesłać informacje do podobnych urządzeń.

Znaj swoją pozycję

Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Montana 650 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, urządzenie Montana 650 pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Łatwa nawigacja

Urządzenie Montana 650 posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych.

Podwój swoją moc

Urządzenie Montana 650 jest wyposażone w jedyny w swoim rodzaju system podwójnych baterii. W zależności od potrzeb można wybrać albo opcję korzystania z baterii litowo-jonowych, albo tradycyjnych baterii alkalicznych AA.

Znajdź przyjemność

Urządzenie 650 obsługuje pliki GPX pobrane ze strony geocaching, które umożliwiają ładowanie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Odwiedź stronę OpenCaching.com, aby rozpocząć przygodę z geocachingiem. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność. Model Montana 650 zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami.

BlueChart g2 Vision Compatible LakeVü HD WAAS enabled Geocaching ready Waterproof

Łatwiejsze dostosowywanie

Funkcje zaawansowanych skrótów

Niezależnie od tego, jaką operację chcesz wykonać — załadować aplikację, nawigować do punktu, przejść do innego profilu czy dostosować ustawienia do swoich potrzeb — zaawansowane skróty pozwolą Ci połączyć te wszystkie funkcje i stworzyć niestandardowe, zoptymalizowane urządzenie. Każde urządzenie Montana posiada klika fabrycznie załadowanych skrótów — Jedź do domu, Włącz/wyłącz wykres śladu czy Przerwij nawigację.

Większa liczba pulpitów w wielu miejscach

Niezależnie od tego, na jakiej stronie się obecnie znajdujesz lub z jakiej korzystasz funkcji — może jest to mapa, kompas, a może komputer podróży lub ekran główny — wystarczy jedno dotknięcie przycisku zasilania, aby wyświetlić wszechstronny pulpit urządzenia Montana. Możesz więc tworzyć więcej pulpitów w wielu miejscach.

Możliwość pełnego dostosowania ekranu głównego

Często podróżujesz? A może regularnie zmieniasz ustawienia i tworzysz nowe skróty? Urządzenie Montana spełni Twoje oczekiwania. Jest ono wyposażone w pełni dostosowywalny ekran główny, który umożliwia wyświetlanie nawet 16 elementów, takich jak „Dokąd?”, „Konfiguracja” czy „Skróty”, dzięki czemu dostęp do nich jest niezwykle łatwy i nie wymaga przełączania między ekranami.

Zmiana kolejności opcji menu

Ta nowa funkcja umożliwia dopasowanie kolejności elementów menu do potrzeb użytkownika, dzięki czemu już nigdy nie będzie trzeba przewijać całej listy, aby dostać się do wybranej opcji menu.

Inteligentne profile

Dzięki funkcji inteligentnych profili urządzenie zapamiętuje — na podstawie uchwytu — który profil był używany ostatnio. Dzięki temu podczas jazdy po bezdrożach lub próby znalezienia sklepu rowerowego szybciej obsłużysz urządzenie i dotrzesz na miejsce.

Możliwość przystosowania elementów sterujących

Nie przypadł Ci do gustu układ któregoś z elementów? Bez obaw. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby w łatwy sposób skonfigurować swoje aplikacje za pomocą przystosowalnych elementów sterujących. Musisz zamocować urządzenie na prawej rączce kierownicy? Nie ma problemu. Przy zmianie orientacji ekranu następuje też zmiana konfiguracji urządzenia Montana na lewo- lub prawostronną.

Duże i wytrzymałe — sprawdzi się w każdych warunkach

 • Urządzenie wyświetla „pełny widok śladów” na podstawie danych mapy, więc zawsze wiesz, co jest przed Tobą.
 • Wszystkie elementy (punkty, ślady, skrzynki itp.) są zapisywane w kalendarzu. Można je więc później przeglądać lub chwalić się swoimi osiągnięciami.
 • Zmiana na „tryb nocny” zachodzi automatycznie, więc nawet po zachodzie słońca nie stracisz orientacji.
 • Dzięki klawiaturze QWERTY wyszukiwanie potrzebnych elementów i robienie notatek zabiera mniej czasu.
 • Zachowanie wyznaczonych namiarów jeszcze nigdy nie było tak proste. Korzystając z blokady ekranu, można zapobiec zmianie orientacji z pionowej na poziomą i odwrotnie.
 • Urządzenie zostało wyposażone w aparat o rozdzielczości 5 MP z funkcją automatycznego znakowania geograficznego zdjęć.
 • Zawiera ponadto mapy oraz inne opcje map, np. topograficznych, BlueChart® g2, obrazy satelitarne BirdsEye oraz mapy własne.
 • Za pośrednictwem sieci bezprzewodowej można udostępniać punkty, ślady, trasy i skrzynki innym użytkownikom kompatybilnych urządzeń GPS firmy Garmin.
 • Urządzenie szybko i dokładnie lokalizuje pozycję użytkownika, a co więcej — nie traci jej nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach.
 • Posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia i wysokościomierzem barometrycznym.
 • Jest wyposażone w jedyny w swoim rodzaju system podwójnych baterii, można więc korzystać z litowo-jonowych baterii wielokrotnego użytku lub tradycyjnych baterii typu AA.
 • Urządzenie Montana obsługuje pliki geocaching GPX, które umożliwiają ładowanie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia

  Własności fizyczne i działanie

  Wymiary fizyczne 7,48 x 14,42 x 3,64 cm (2,9 x 5,7 x 1,4 cala)
  Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 5,06 x 8,93 cm (2 x 3,5 cala) (szer. x wys.); przekątna 4 cale (10,2 cm)
  Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 272 x 480 pikseli
  Typ wyświetlacza jasny, odblaskowo-przezroczysty ekran TFT (65 tys. kolorów), działający w dwóch położeniach ekran dotykowy, czytelny w pełnym słońcu
  Ekran dotykowy  
  Masa zasilanie dołączoną baterią litowo-jonową (289 g) lub trzema bateriami typu AA (333 g) (do nabycia osobno)
  Bateria bateria litowo-jonowa (w zestawie) lub 3 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
  Czas działania baterii do 16 godzin (bateria litowo-jonowa); do 22 godzin (baterie AA)
  Klasa wodoszczelności IPX7
  Bardzo czuły odbiornik  
  Interfejs zgodność z szybkim USB i NMEA 0183
  Aparat tak (5 megapikseli z autofocusem; automatyczne dodawanie do zdjęć znaczników geograficznych)
  Wysokościomierz barometryczny  
  Elektroniczny kompas Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
  Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom)  

  Mapy i pamięć

  Mapa bazowa  
  Fabrycznie załadowane mapy nie
  Możliwość dodawania map  
  Wbudowana pamięć 3,0 GB
  Obsługa kart danych Karta microSD™ (do nabycia osobno)
  Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)  
  Waypointy/ulubione/pozycje 4000
  Trasy 200
  Wykres śladu 10 000 punktów, 200 zapisanych tras

  Funkcje dla zajęć na powietrzu

  Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) Tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
  Obsługa funkcji geocache Tak (wersja cyfrowa)
  Zgodność z własnymi mapami  
  Kalendarz myśliwski/wędkarski  
  Informacje o położeniu słońca i księżyca  
  Tabele pływów Tak (z opcjonalnym BlueChart)
  Pomiar powierzchni  
  Przeglądarka zdjęć  

  Garmin Connect®

  Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)
  .

Zawartość pudełka

 • Montana 650
 • Bateria litowo-jonowa
 • Kabel USB
 • Ładowarka sieciowa
 • Skrócone podręczniki użytkownika
 • Podręcznik użytkownika na płycie


Opinie o produkcie (0)

Twój koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

AutoMapa ważność

Nr licencji:

Ciąg 8-10 znaków znajdujących się w kopercie z licencją lub na naklejce w pudełku

E-mail:

Adres użyty podczas rejestracji mapy

 

 
Sklep internetowy Shoper.pl